[KB-] Killerbee-

We come as a team and you die by a team!

описание

Wij zijn de nederlandstalige Killer Bees (Nederland en Belgie).
Wij spelen vooral voor ons plezier maar ook serieus spelen hoort bij ons moto.
Nederlandstalige spelers zijn welkom in de clan enigste Vereiste is minstens 1 tier 6 light,medium of heavey te hebben in je garage en teamspeak 3 hebben of willen downloaden!
Vanaf 19:00 uur spelen is ook je teamspeak 3 aan.
Wij mogen de teamspeak van NCP gebruiken 145.131.8.18:9992

Статистика клана

Количество членов: 6

Итог
Ø битв23623
Ø WN8770,23
Ø процент побед47,20%
Anzeigen

Члены клана

#Имя игрока30D WN830D BattlesWN8Ø процент победСраженияПоследняя битваПозицияСоединился
1DonGiacone690,0001613,7950,74%21440Новобранец
2AeroLord697,35271948,7049,85%29185Заместитель командующего
3marcelld120,000866,0247,74%11923Командующий
4tankpb900,85196605,4945,33%22149Офицер вербовки
5SOA41516,17360522,7644,94%36555Офицер вербовки
6zaxxox73,7216197,0745,44%20486Заместитель командующего

Статистика стычек

#Имя игрока7D Battles30D Battles
1zaxxox00
2AeroLord00
3marcelld1200
4tankpb00
5SOA4100
6DonGiacone6900
Anzeigen

История клана

Имя игрокаИзменениеДата