Zdravím
Jsme začínající klan a hledáme nové aktivní hráče ,kteří používají TS3 a mají 14 let + min 6 tier a jsou ochotni jít vždy na odřad nebo na jinou akci.
Když tak pište mě do hry
Díky
| # | Имя игрока | 30D WN8 | 30D Battles | WN8 | Ø процент побед | Сражения | Последняя битва | Позиция | Соединился | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | _Fileczek_ | 2754,15 | 42 | 2298,72 | 56,19% | 20210 | Командующий | ||||
| 2 | urbizaj | 0,00 | 0 | 1288,70 | 50,43% | 16437 | Новобранец | ||||
| 3 | sappy121 | 0,00 | 0 | 656,62 | 47,46% | 34988 | Новобранец |
| # | Имя игрока | 7D Battles | 30D Battles |
|---|---|---|---|
| 1 | sappy121 | 0 | 0 |
| 2 | urbizaj | 0 | 0 |
| 3 | _Fileczek_ | 0 | 0 |